
Вилка 24" жорстка жесткая Сталь 1" v-br різьб. під ексцентрик шток-153мм Discovery HLF-995HDV FLINT 2021
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: FRK-24-378
Вилка 24" жорстка жесткая Сталь 1" v-br різьб. під ексцентрик шток-153мм Discovery HLF-995HDV FLINT 2021
В наявності
280 ₴
+380 (68) 347-72-97
Інтернет магазин- +380 (68) 347-72-97Інтернет магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд велозапчастин Discovery
Бренд велосипеда Discovery
Варіант гальм на вилці v-br
Рік 2021
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки на дюймах 1"
Довжина штока вилки в мм rod-153мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Модель HLF-995HDV
Модель велосипеда FLINT
Розмір колеса в дюймах 24"
Тип амортизатора вилки жорстка
Тип вилки за виглядом амортизатора Жорстка
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявності різі безрізбова
Цвет чорно-синiй з сірим
Бренд велосипеда Discovery
Варіант гальм на вилці v-br
Рік 2021
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки на дюймах 1"
Довжина штока вилки в мм rod-153мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Модель HLF-995HDV
Модель велосипеда FLINT
Розмір колеса в дюймах 24"
Тип амортизатора вилки жорстка
Тип вилки за виглядом амортизатора Жорстка
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявності різі безрізбова
Цвет чорно-синiй з сірим
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Діаметр колеса/диска | Менш ніж 10" |
| Довжина штока | шток — 153 мм |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | чорно-синiй з сірим |
| Кріплення гальма | v-br |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | HLF-995HDV |
| Модель велосипеда | FLINT |
| Наявність різьби | різьб. |
| Розмір колеса | 24 " |
| Рік | 2021 |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

