
Вилка 29" Амортизаційна Алюмiнiй 1-1/8" disc безрізьб. під ексцентрик шток-260мм travel-100мм Suntour XCE28
2 583 ₴
- В наявності
- Код: FRK-29-372
Вилка 29" Амортизаційна Алюмiнiй 1-1/8" disc безрізьб. під ексцентрик шток-260мм travel-100мм Suntour XCE28
В наявності
2 583 ₴
+380 (68) 347-72-97
Інтернет магазин- +380 (68) 347-72-97Інтернет магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд велозапчастин SUNTOUR
Варіант гальм на вилці під диск.торм.
Довжина штока вилки в мм rod-260 мм
Материал штанов вилки алюміній
Модель XCE28
Наявність амортизатора Амортизацоїну
Розмір колеса в дюймах 29"
Тип вилки за виглядом амортизатора.
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Хід вилки travel-mmм
Цвет чорний (матовий)
Варіант гальм на вилці під диск.торм.
Довжина штока вилки в мм rod-260 мм
Материал штанов вилки алюміній
Модель XCE28
Наявність амортизатора Амортизацоїну
Розмір колеса в дюймах 29"
Тип вилки за виглядом амортизатора.
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Хід вилки travel-mmм
Цвет чорний (матовий)
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Suntour |
| Діаметр колеса/диска | Менш ніж 10" |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний матовий |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Матеріал штанів вилки | алюміній |
| Мoдель | XCE28 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Розмір колеса | 29 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 583 ₴

