
Вилка 26" Амортизаційна Сталь 1" disc/v-br різьб. під ексцентрик шток-185мм travel-100мм FSD LJ-531 чорний
916 ₴
- В наявності
- Код: FRK-26-850
Вилка 26" Амортизаційна Сталь 1" disc/v-br різьб. під ексцентрик шток-185мм travel-100мм FSD LJ-531 чорний
В наявності
916 ₴
+380 (68) 347-72-97
Інтернет магазин- +380 (68) 347-72-97Інтернет магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд велозапчастин FSD
Варіант гальм на вилці disc/v-br
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки на дюймах 1"
Довжина штока вилки в мм rod-185 мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Матеріал штанів вилки сталь
Модель LJ-531
Наявність амортизатора Амортизацоїну
Розмір колеса в дюймах 26"
Тип вилки по виду амортизатора Амортизаційна з локаутом
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявності різі безрізбова
Хід вилки travel-mmм
Цвет чорний
Варіант гальм на вилці disc/v-br
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки на дюймах 1"
Довжина штока вилки в мм rod-185 мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Матеріал штанів вилки сталь
Модель LJ-531
Наявність амортизатора Амортизацоїну
Розмір колеса в дюймах 26"
Тип вилки по виду амортизатора Амортизаційна з локаутом
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявності різі безрізбова
Хід вилки travel-mmм
Цвет чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | Менш ніж 10" |
| Довжина штока | шток — 185 мм |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ-531 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 916 ₴

