Велоскутер акумуляторний LUCKY-WS500 чорний (+Акумулятор 12V15A/12А 4шт)
17 246 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 347-72-97
Інтернет магазин- +380 (68) 347-72-97Інтернет магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1040 мм |
| Гальма задні | Барабанні |
| Гальма передні | Барабанні |
| Дистанція пробігу на одному заряді | 40 км |
| Довжина: | 1450 мм |
| Ємність батареї | 40 В/12 Аг |
| Задня підвіска | Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Задні шини | 2.5-10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вантажність | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Номінальна кількість циклів зарядки | 700-800 |
| Номінальна потужність двигуна | 500 Вт |
| Передня підвіска | Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передні шини | 2.5-10 |
| Розміщення акумулятора | На рамі |
| Розміщення двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Час до повного заряду | 8 років |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 246 ₴



