
Вилка 26" жорстка жесткая Сталь 1-1/8" disc/v-br безрізьб. під ексцентрик шток-290мм FSD чорний довжина ніг
565 ₴
- Немає в наявності
- Код: FRK-26-D76
Вилка 26" жорстка жесткая Сталь 1-1/8" disc/v-br безрізьб. під ексцентрик шток-290мм FSD чорний довжина ніг
Немає в наявності
565 ₴
+380 (68) 347-72-97
Інтернет магазин- +380 (68) 347-72-97Інтернет магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кріплення гальма disc/v-br
Діаметр колеса 26 "
Діаметр штока вилки 1-1/8 "
Довжина штока шток- 290 мм
Матеріал виготовлення Високоміцна сталь
Тип вилки по виду амортизатора жорстка
Тип дропауту під ексцентрик
Наявність різьби безрізьбова
Колір чорний
Діаметр колеса 26 "
Діаметр штока вилки 1-1/8 "
Довжина штока шток- 290 мм
Матеріал виготовлення Високоміцна сталь
Тип вилки по виду амортизатора жорстка
Тип дропауту під ексцентрик
Наявність різьби безрізьбова
Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | Менш ніж 10" |
| Довжина штока | шток — 290 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565 ₴

