
Вилка 26" Амортизаційна Сталь 1-1/8" disc безрізьб. під ексцентрик шток-260мм travel-100мм FSD LJ-535A чорний
1 162 ₴
- В наявності
- Код: FRK-26-852
Вилка 26" Амортизаційна Сталь 1-1/8" disc безрізьб. під ексцентрик шток-260мм travel-100мм FSD LJ-535A чорний
В наявності
1 162 ₴
+380 (68) 347-72-97
Інтернет магазин- +380 (68) 347-72-97Інтернет магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд велозапчастин FSD
Варіант гальм на вилці disc
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки в дюймах 1-1/8"
Довжина штока вилки в мм rod-260 мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Модель LJ-535A
Наявність амортизатора Амортизацоїну
Розмір колеса в дюймах 26"
Тип вилки по виду амортизатора Амортизаційна з локаутом
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявністю різі безрізбова
Хід вилки travel-mmм
Цвет чорний
Варіант гальм на вилці disc
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки в дюймах 1-1/8"
Довжина штока вилки в мм rod-260 мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Модель LJ-535A
Наявність амортизатора Амортизацоїну
Розмір колеса в дюймах 26"
Тип вилки по виду амортизатора Амортизаційна з локаутом
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявністю різі безрізбова
Хід вилки travel-mmм
Цвет чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | Менш ніж 10" |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | LJ-535A |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴

