
Вилка 28" жорстка жесткая Сталь 1" v-br різьб. під ексцентрик шток-220мм FSD чорний
401 ₴
- Немає в наявності
- Код: FRK-28-253
Вилка 28" жорстка жесткая Сталь 1" v-br різьб. під ексцентрик шток-220мм FSD чорний
Немає в наявності
401 ₴
+380 (68) 347-72-97
Інтернет магазин- +380 (68) 347-72-97Інтернет магазин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бренд велозапчастин FSD
Варіант гальм на вилці v-br
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки на дюймах 1"
Довжина штока вилки в мм rod-220 мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Матеріал штанів вилки сталь
Наявність амортизатора жорстка
Розмір колеса в дюймах 28"
Тип амортизатора вилки жорстка
Тип вилки за виглядом амортизатора Жорстка
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявністю різі безрізбова
Цвет чорний
Варіант гальм на вилці v-br
Діаметр колеса ""
Діаметр штока вилки на дюймах 1"
Довжина штока вилки в мм rod-220 мм
Матеріал виготовлення Вісокоміцна сталь
Матеріал штанів вилки сталь
Наявність амортизатора жорстка
Розмір колеса в дюймах 28"
Тип амортизатора вилки жорстка
Тип вилки за виглядом амортизатора Жорстка
Тип дропаута вилки під ексцентрик
Тип штока вилки за наявністю різі безрізбова
Цвет чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | Менш ніж 10" |
| Довжина штока | шток — 220 мм |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | v-br |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Наявність різьби | різьб. |
| Розмір колеса | 28 " |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового пакування) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴

