Велоскутер аккумуляторный LUCKY-WS500 черный (+Аккумулятор 12V15A/12А 4шт)
17 246 ₴
- Нет в наличии
+380 (68) 347-72-97
Магазин- +380 (68) 347-72-97Интернет магазин
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Вес | 35 кг |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальная скорость | 35 км/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1040 мм |
| Гальма задні | Барабанні |
| Гальма передні | Барабанні |
| Дистанція пробігу на одному заряді | 40 км |
| Длина | 1450 мм |
| Емкость батареи | 40 В/12 Аг |
| Задняя подвеска | Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Задні шини | 2.5-10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальная грузоподъемность | 100 кг |
| Материал изготовления рамы | Другой |
| Номінальна кількість циклів зарядки | 700-800 |
| Номінальна потужність двигуна | 500 Вт |
| Передняя подвеска | Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передні шини | 2.5-10 |
| Розміщення акумулятора | На рамі |
| Розміщення двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний |
| Час до повного заряду | 8 год |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 246 ₴



